Sākums


Vai darbinieka komandējuma diena, kas iekrīt brīvdienās un/vai svētku dienās, tiek apmaksāta kā darbs brīvdienās un/vai svētku dienās ( papildu izmaksātai komandējuma dienas naudai)?


Apskatīt rezultātusLietotājs:
Parole:

LPVA biedru stāsti

06.12.2016

Šogad LPVA aprit 20. gadi kopš tā brīža, kad 6 uzņēmumi nolēma apvienoties un dibināt Latvijas personāla vadīšanas asociāciju. Kopš tā laika esam izauguši un kļuvuši par lielu un spēcīgu profesionāļu organizāciju. Paldies visiem Jums par kopā būšanu šajā svinīgajā pasākumā, kurš notika Latvijas Mākslas muzeja telpās š.g. 24. novembrī.

 4.novembrī Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā notiks Saimona Berou (Simon Barrow) vienas dienas meistarklase. 21.10.2016

4.novembrī Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā notiks Saimona Berou (Simon Barrow) vienas dienas meistarklase. LPVA biedriem piedāvājam 20% atlaidi. Vairāk informācijas par pasākumu www.Employerbranding.tothetop.bg/en

 Lasīt ŠEIT11.10.2016

Pasaules personāla vadīšanas asociāciju konfederācijas (WFPMA) elektroniskā žurnāla "Worldlink" oktobra numurs ir pilnībā veltīts Eiropas HR sasniegumiem un izaicinājumiem. Tajā ir iekļauts arī raksts par Latvijas uzņēmuma SIA "Lattelecom" viedo biroju "Mettropole". Vairāk par šo "lasīt vairāk".

 Elektroniskais žurnāls ŠEIT
11.10.2016

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija un Confinn komanda izsaka Jums pateicību par piedalīšanos konferencē "HR Pro | Darba tiesības un personāls 2016", kā arī par kopīgu šī nozīmīgā notikuma izveidi. Šeit atradīsiet skaistākos šī pasākuma iemūžinātos momentus. Gan konferences mājas lapā gan arī šeit ir ievietoti visi materiāli (prezentāciju slaidi, fotogrāfijas,VIDEO apskats). Kas notiks turpmāk? Mēs ar nepacietību gaidām nākamo gadu un jau sākam gatavoties konferencei. Jūsu viedoklis mums ir ļoti nozīmīgs, tāpēc allaž gaidām aizrādījumus, komentārus un ieteikumus.

Lasīt vairāk ...


LPVA izsludina pieteikšanos Personāla vadītāju un Personāla speciālistu sertifikācijai.
05.10.2016

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija līdz 2016. gada 4.novembrim izsludina pieteikšanos Personāla vadītāju un Personāla speciālistu sertifikācijai. Pieteikumu iesniegšana LPVA birojā vai sūtot pa pastu (Elizabetes iela 45/47-502.kab, Rīga, LV-1010). Informācija par sertifikāciju www.lpva.lv sadaļā SERTIFIKĀCIJA vai LPVA birojā

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (25)2015 (38)
2014 (17)2013 (4)
Copyright websoft.lv