Sākums

Lietotājs:
Parole:

LPVA biedru stāsti

Darba tiesības un personāls
03.07.2017

17-18.oktobrī notiks LPVA un SIA “Confinn” organizētā personāla vadības konferencē “Darba tiesības un personāls”

Lasīt vairāk ...


Latvijas Personāla vadīšanas asociācija izsludina PERSONĀLA VADĪBAS GADA PROJEKTA BALVAS konkursu !
18.04.2017

Lasīt vairāk ...07.04.2017

SIA „Datakom” ir viens no Latvijas respektablākajiem IT uzņēmumiem. Uzņēmums lepojas, ka var nodrošināt saviem klientiem pilnu servisu – programmēšanu, ražošanu un pārdošanu. Ar Datakom personāla vadītāju Daci Saliņu ir ļoti aizraujoši sarunāties: laiks paskrēja nemanot, bet liekas, ka runāt varētu vēl un vēl par dažādām tēmām.

Lasīt vairāk ...


Millenium paaudze zina, ko grib, un dara to, kas patīk
22.03.2017

Šī paaudze skaidri zina, ko grib un nekautrējas pateikt, ka grib sasniegt to un to, raidījumā Ģimenes studija tā dēvēto millenium paaudzi raksturo Eva Selga. Viņi nepieķeras konkrētai darba vietai, domā par savu attīstību; neņem kredītus, negrib būt piesaistīt vietai, grib ceļot, justies brīvāki. Brīvāka un atbrīvotāka paaudze, turpina Selga. Šī paaudze vairāk dara to, kas patīk, ar mazāku atbildības sajūtu, bet dara to, kas liekas interesants. Iepriekšējās paaudzes ir vairāk atbildīgas. Beidzot arī līdz Latvijai nonācis jēdziens millenium paaudze – cilvēki, kuri dzimuši pagājušā gadsimta 80. un 90. gados. Vieni viņus sauc par slinkiem narcisiem, citi paaudžu pētnieki saka, ka tieši millenium paaudze mainīs ierasto lietu kārtību. Ģimenes studijā diskutē Millenium paaudzes pārstāve Kristīne Antonova, Latvijas Universitātes profesore socioloģe Aija Zobena, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga.

Lasīt vairāk ...21.02.2017

Š.g. 2-3. februārī LPVA izpilddirektore Irēna Ļeoņenko piedalījās Eiropas personāla vadīšanas asociācijas (EAPM) izpildkomitejas (Executive Committee) sēdē, Atēnās, Grieķijā. Izpildkomitejas sēdē tika strādāts pie Eiropas HR asociācijas stratēģijas nākamajiem gadiem, mājas lapas pārstrādes, kā arī tika izskatīti šādi jautājumi -

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (7)2016 (25)
2015 (38)2014 (17)
2013 (4)
Copyright websoft.lv